Istorijos skanėstai

11.70 €

Aprašymas:

Istorijos skanėstai – tai visokios įdomybės iš Lietuvos praeities. Rimti istorikai tikriausiai sakys, kad jos nelabai reikšmingos, kad yra kur kas svarbesnių. Bet tos, svarbesnės, stropiai išrikiuotos vadovėliuose, tad su jomis mažasis skaitytojas vieną dieną tikrai susipažins. O iki tol juk galima pasmaguriauti istorijos ir įsitikinti, kad ji turi daug skonių. Kartais ji rūgšti, kartais kartoka, o kai kada net labai saldi. Skanaus skaitymo!

Ši knyga pelnė geriausios 2018 metų negrožinės knygos premiją Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus apdovanojimuose. Buvo nominuota akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“ paauglių knygų kategorijoje. Kultūros ministerijos organizuojamame Knygos meno konkurse 2018 m. knygos dailininkė Inga Dagilė apdovanota diplomu.

Autorės: Audronė Meškauskaitė ir Aurina Venislovaitė
Dailininkė: Inga Dagilė
Leidykla „Žalias kalnas“
2018 m.
68 psl.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Sunkūs jo gyvenimo stebuklai: Vyras XX–XXI a. lietuvių poezijoje

Sudarytojas Julius Keleras

„Poetinis šiuolaikinio vyro tapatybės pjūvis, esminiai vyro vaizdiniai – sūnus, brolis, tėvas, mylimasis, sutuoktinis, visos tapsmo vyru fazės – nuo berniuko iki senolio“, – taip knygą apibūdina sudarytojas Julius Keleras; 113 poetų, 241 eilėraštis; savotiškas 2017 m. išleistos rinktinės Pirštai jos neša leliją. Moteris XX–XXI a. lietuvių poezijoje tęsinys.

10.40 € Plačiau