Ką manė kamanė

6.50 €

Aprašymas:

Smagu, kai eilėraščiai vaikams prasmingumu ir kalbos grožiu nė kiek nenusileidžia suaugusiųjų poezijai. Tokia yra Vainiaus Bako knyga vaikams „Ką manė kamanė“ – švelniai besiliečianti prie mus supančio pasaulio, jaudinanti subtiliu gamtos pajautimu, nuspalvinta žaismingais nutikimais, juokingomis detalėmis, kupina lengvai suprantamų vaizdinių. Kiekvienas poeto eilėraštis – lyg trumpa, jauki ir jautri vaikystės pasaka, kurioje norisi nors trumpai pagyventi. O kad galėtumėte šiek tiek ilgiau užtrukti, dailininkė Marija Smirnovaitė sukūrė kerinčių vaizdų.

Vainius Bakas už šią knygą 2020 metais pelnė Tarptautinio literatūros festivalio „Poezijos pavasaris“ premiją už poeziją vaikams. Dalyvauja „Metų knygos rinkimuose 2020“.

Autorius:Vainius Bakas
Dailininkė: Marija Smirnovaitė
Leidykla „Žalias kalnas“
2019 m.
56 psl.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Mirabo tiltas

Guillaume Apollinaire

Guillaume Apollinaire – garsus prancūzų poetas, avangardistas, eksperimentatorius, poezijos žanro novatorius, nebijojęs keisti tradicinių stilių bei ieškoti naujų formų. Lietuvių skaitytojams jo kūryba pažįstama tik iš epizodinių eilėraščių vertimų, tad rinktinė „Mirabo tiltas“ tampa galimybe visapusiškai atrasti poetą. Knyga apima didžiąją dalį autoriaus eilėraščių, kuriuos jis dar gyvas būdamas išleido keliose rinktinėse. Taip pat įtraukti ir kūriniai iš rinkinių, pasirodžiusių po jo mirties.

10.40 € Plačiau