Naktukas

9.10 €

Aprašymas:

„Naktukas“ - žinomos aktorės, režisierės ir rašytojos Birutės Mar nauja knyga vaikams (2020 m.), pasakojanti apie atkeliavusį į Žemę vaiduokliuką Naktuką. Jis patenka į ypatingą Muzikos miestą, kur nuo ryto iki vakaro netyla muzikos garsai. Čia susipažįsta su jo gyventojais - garbinga ponų Bachų šeima, gražuole soliste Ofelija, teatro sargu Horacijumi, storule ledų pardavėja, vieniša seneliuke, šunyte Tutse ir kitais. Žmonės vaiduokliukų nemato, tad smalsusis Naktukas gali slapčia stebėti jų pasaulį...

„NAKTUKAS“ - Kūrybos studijos Solo leidžiamos serijos "Birutės Mar knygų vaikams biblioteka" knyga (iliustravo žinoma dailininkė, grafikė Kristina Norvilaitė).

Autorė: Birutė Mar
Leidėjas: Kūrybos studija Solo
Kn.išleidimo metai - 2020
Formatas - 20 x 21,5 cm
Puslapių skaičius - 96, minkšti viršeliai.
ISBN: 978-609-96178-3-1

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Vėžlys Dūmas

Gytis Norvilas

Vėžlys Dūmas buvo trenktas. Vieną kartą ant jo nukrito kaštonas, kitą kartą – alyvinis obuolys. Sutrenkimų dūmas nebijojo, nebijojo ir būti šiek tiek keistas – nei dainavo, nei per virvutę šokinėjo, nei krepšinį žaidė, nevalgė cepelinų ir niekas nebuvo matęs, kad jis žiūrėtų televizorių. Užtat jis mokėjo saugoti paslaptis ir turėjo svajonių – išmokti važiuoti dviračiu ir... pamatyti ledkalnį. „Vėžlys Dūmas“ – smagi knyga, kurioje yra vietos operai ir futbolui, juokams ir susimąstymui. Knyga apie lėtą kelionę svajonės link.

5.20 € Plačiau