• A
  • A
  • A

Kur toliau?

8.00 €

Aprašymas:

Šis albumas – naujas etapas grupės kelyje. Jame galima išgirsti dar platesnę žanrų, instrumentų ir temų įvairovę.

Skirtingai nuo debiutinio, kuris buvo pilnai akustinis, šiame albume organiškai pereinama prie „elektrinio“ skambesio – būgnai, elektrinės gitaros, vargonėliai, pučiamųjų sekcija.

Vienuolikoje autorinių kūrinių, parašytų 2012 – 2018 metais, skleidžiasi kūrėjo ir jo kūrybos santykis, fizinių ir dvasinių kelionių vaizdai, laimingos ir nelaimingos meilės pasakojimai, atsiminimai iš gimtojo krašto, bei buities ir būties refleksijos.

Albumui pavadinimą davė daina „Tai kur toliau?“, kurioje lyrinis subjektas ironiškai pasakoja apie savo nebūtas keliones: „Ir kur tik nebuvau / Ir ten, ir ten, ir ten [...] Tai kur toliau? / Tai kur toliau?“, – nuolatinio abejojimo ir klausiamojo pobūdžio santykis su realybe jaučiamas ir kitose albumo dainose. Jose galima išgirsti įvairių žanrų, tokių kaip baladės, pop, roko, indie, bliuzo, o vietomis ir kantri, mišinį.

Grupę sudaro dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius (tekstai, muzika, balsas, elektrinė ir akustinė gitaros) Tomas Usovas (balsas, klavišiniai, mandolina, lūpinė armonikėlė), Haroldas Liumparas (solo gitara), Lukas Norkūnas (balsas, bosinė gitara), Martynas Nugaras (būgnai ir perkusija). Prie įrašų prisidėjo ir kviestiniai muzikantai, – Girmantė Vaitkutė, Teresė Andrijauskaitė, Milda Andrijauskaitė – Bakanauskienė („Baltos varnos“), Gytautas Vaitkus, Benas Malakauskas, Eimantas Tatulis ir Kiril Jurjev.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Procesija

Gintaras Bleizgys

Naujame poezijos rinkinyje Gintaro Bleizgio poetinis pasaulis veriasi sodriais, tapybiškais vaizdais. Intensyvus kalbėjimas, vietomis primenantis sąmonės srautą, fiksuoja pasaulio netvarumą ir trapumą. Į tekstus įpinama šiandienos realijų, o asmeninės praeities gretinimas su dabartimi teksto metaforas išaštrina iki lengvai per skaitytojo odą slystančio peilio ašmenų.

8.00 € Plačiau