• A
  • A
  • A

Kur toliau?

8.00 €

Aprašymas:

Šis albumas – naujas etapas grupės kelyje. Jame galima išgirsti dar platesnę žanrų, instrumentų ir temų įvairovę.

Skirtingai nuo debiutinio, kuris buvo pilnai akustinis, šiame albume organiškai pereinama prie „elektrinio“ skambesio – būgnai, elektrinės gitaros, vargonėliai, pučiamųjų sekcija.

Vienuolikoje autorinių kūrinių, parašytų 2012 – 2018 metais, skleidžiasi kūrėjo ir jo kūrybos santykis, fizinių ir dvasinių kelionių vaizdai, laimingos ir nelaimingos meilės pasakojimai, atsiminimai iš gimtojo krašto, bei buities ir būties refleksijos.

Albumui pavadinimą davė daina „Tai kur toliau?“, kurioje lyrinis subjektas ironiškai pasakoja apie savo nebūtas keliones: „Ir kur tik nebuvau / Ir ten, ir ten, ir ten [...] Tai kur toliau? / Tai kur toliau?“, – nuolatinio abejojimo ir klausiamojo pobūdžio santykis su realybe jaučiamas ir kitose albumo dainose. Jose galima išgirsti įvairių žanrų, tokių kaip baladės, pop, roko, indie, bliuzo, o vietomis ir kantri, mišinį.

Grupę sudaro dainų autorius ir atlikėjas Gytis Ambrazevičius (tekstai, muzika, balsas, elektrinė ir akustinė gitaros) Tomas Usovas (balsas, klavišiniai, mandolina, lūpinė armonikėlė), Haroldas Liumparas (solo gitara), Lukas Norkūnas (balsas, bosinė gitara), Martynas Nugaras (būgnai ir perkusija). Prie įrašų prisidėjo ir kviestiniai muzikantai, – Girmantė Vaitkutė, Teresė Andrijauskaitė, Milda Andrijauskaitė – Bakanauskienė („Baltos varnos“), Gytautas Vaitkus, Benas Malakauskas, Eimantas Tatulis ir Kiril Jurjev.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

LITERATŪRINĖS SLINKTYS 2021. Jaunųjų rašytojų ir dailininkų kūryba

Alina Borzenkaitė, Uršulė Toleikytė, Augustė Jasiulytė, Ieva Marija Sokolovaitė, Nomeda Griškevičiūtė, Uršulė Toleikytė, Agota Bričkutė, Felicija Dudoit, Karolina Latvytė Bibiano, Domas Mykolas, Greta Šležaitė

Tradicinis, tik šiais metais – jubiliejinis, 10-asis jaunųjų menininkų (rašytojų ir dailininkų) kūrybos rinkinys, kurį sudaro šešios knygelės viename aplanke.

9.00 € Plačiau