Fetišas

3.00 €

Aprašymas:

Tai ne vien poetas, bet ir džiazuojantis magas, keliaujantis dainius, išnaršęs pasaulį nuo Rio de Žaneiro iki Šiaurės Atėnų.

Leidėjas: Slinktys
Išleidimo metai: 2020
Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
Knygos puslapių skaičius: 28
ISBN: 9786098286045

Kerry Shawn Keys (g. 1946) – amerikiečių poetas, prozininkas, dramaturgas ir vertėjas. Gimė ir užaugo Pensilvanijos valstijoje. Baigęs mokyklą 1968 m., prisijungė prie Peace Corps organizacijos ir dvejus metus praleido pietų Indijoje, dirbdamas laukus ir, kaip pats tvirtina, gyvendamas kaip „dar viena Krišnos reinkarnacija“. Grįžęs į JAV įgijo anglų literatūros magistro laipsnį, dėstė miškininkystę ir anglų kalbą gimtojoje Pensilvanijoje.

Nuo 1998 m. Kerry Shawn Keys yra Vilniaus gyventojas, dviejų valstybių pilietis, iki gyvos galvos paskirtas Užupio respublikos Pasaulio poezijos ambasadoriumi.

Vytautas P. Bložė apie šį autorių yra atsiliepęs taip: „Geriausias iš poetų, kuriuos pažįstu asmeniškai, pamišėlis, genijus...“

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Pakalbinti stebuklai. Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės

Selemonas Paltanavičius

Gamtos tyrinėtojas ir aplinkosaugininkas Selemonas Paltanavičius parašė daugiau nei aštuoniasdešimt knygų apie Lietuvos gyvūnus ir gamtą. Vienos jų kviečia mažuosius skaitytojus susipažinti su mus supančiu pasauliu, kitos yra skirtos mokslo populiarinimui. „Pakalbinti stebuklai: Lietuvos gamtos ir lietuvių įdomybės“ – padės pamatyti neįprastus, tačiau visai šalia slypinčius mūsų unikalios gamtos stebuklus. Ne vienas lietuvis atostogauti veržiasi į kitas šalis. Daugelis galvoja, kad Lietuvoje nėra ką veikti, nes ji neturi didingų kalnų, mėlynų jūrų, įspūdingų kanjonų. Visgi, pripažinkime, kad užsieniečiai žavisi mūsų šalimi ir jiems ši atrodo nepaprasta. 

14.20 € Plačiau