Naktis tamsi kaip plaukai seserų

3.00 €

Aprašymas:

Triin Paja taip pat yra Juhano Liivo poezijos premijos, ketvirtinio literatūros žurnalo Värske Rõhk Metų premijos laureatė.

Leidėjas: Slinktys
Išleidimo metai: 2020
Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
Knygos puslapių skaičius: 28
ISBN kodas: 9786098286038

Triin Paja (g. 1990) – estų poetė, gyvenanti nedideliame kaimelyje Harju apskrityje. Debiutinis eilėraščių rinkinys Nõges („Dilgėlė“, 2018) pelnė Betti Alver literatūros premiją.

Eilėraščius rašo ir anglų kalba – tekstai publikuoti Prairie Schooner, The Cincinnati Review, Room, Portland Review, The Malahat Review ir kitur, nominuoti literatūrinėms premijoms The Rhysling Award, Bettering American Poetry, Pushcart ir kt.

Verčia užsienio poeziją į estų kalbą (yra išvertusi Ocean Vuong, Jacqueline Winter Thomas kūrybos). 2020 m. už geriausio poezijos vertimo publikaciją – Jacqueline Winter Thomas (Mytho)Poetics vertimą – įvertinta Augusto Sango premija.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Kafkos draugas

Miro Gavran

„Kafkos draugas“ (2011) yra savitos struktūros romanas, sudarytas iš 75 trumpesnių ir ilgesnių fragmentų, kurie susideda į savotišką sudėtingo F. Kafkos gyvenimo, pakilimų ir nuopuolių mozaiką. Su stipriu emociniu užtaisu aprašoma dviejų rašytojų – Franco Kafkos ir Makso Brodo – draugystė, erotika nuspalvinti ryšiai su lemiamos reikšmės jų gyvenimui turėjusiomis moterimis. Autorius nepaprastai autentiškai, su nostalgijos gaidele vaizduoja pirmuosius XX a. dešimtmečius ir intelektualų gyvenimą Vidurio Europoje, kokios jau seniai nebėra.

7.60 € Plačiau