Knygų savaitėje – mūsų autoriai Alvydas Valenta ir Tadas Žvirinskis

Baigėsi „Knygų savaitė”. Gal ir nebuvo jinai pilnavertė atsvara Vilniaus knygų mugei, tačiau daugeliui jos dalyvių buvo proga bent virtualiai pristatyti savo naujausias knygas. „Slinktys” – ne išimtis. Penktadienį, vasario 26 d., pristatėme Alvydo Valentos eilėraščių knygą „Prierašai neegzistuojančioms „Iliados” ir „Odisėjos” illiustracijoms”, o šeštadienį, vasario 27 d., Tado Žvirinskio dienoraštinį romaną „Manuscriptum discipuli arba studentiška 1990–1991 metų kronika“.

Drauge su Alvydu Valenta virtualiame renginyje dalyvavo filosofas, prof. Naglis Kardelis, poetas, literatūros kritikas Tomas Vyšniauskas.

Pokalbį su Tadu Žvirinskiu moderavo literatūrologas, dr. Ramūnas Čičelis.

Knygų savaitė baigėsi, tačiau vaizdo įrašai išliko. Kviečiame susipažinti.

Nuoroda į Alvydo Valentos knygos pristatymą.

Nuoroda į Tado Žvirinskio knygos pristatymą.

Abejas knygas galima įsigyti mūsų www.slinktys.lt elektroninėje parduotuvėje.

Siūlome įsigyti:

Praamžiai ir kiti laikai

Olga Tokarczuk

Lenkijos rašytoja Olga Tokarczuk, įvertinta prestižiškiausiomis literatūrinėmis premijomis, romane „Praamžiai ir kiti laikai“ nagrinėja destruktyvią laiko galią. Praamžiai – realiame pasaulyje neegzistuojantis kaimas. Iš šiaurės į pietus nueisite per valandą. Tiek pat užtruksite iš rytų pasiekti vakarus. Jei pamažu pėdinsite ratu, viską apžiūrėsite per dieną. Štai tokio dydžio yra Praamžiai. Čia autorė Olga Tokarczuk apgyvendino archajiškus ir paslaptingus veikėjus. Apie kiekvieną jų pasakoja „laikai“ – aštuoniasdešimt keturi skyreliai, pavadinti gyventojų ir kitų personažų vardais: „Genovefos laikas“, „Misios angelo laikas“, „Kavos malūnėlio laikas“...

11.50 € Plačiau