• A
  • A
  • A

Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos

10.00 €

Aprašymas:

„Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“ – jau trečiasis Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės albumas. Albumas iš ankstesnių atlikėjo darbų išsiskiria nuotaikingumu, žaismingumu ir optimizmu.

Albume be pačio dainų autoriaus ir atlikėjo Gyčio Ambrazevičiaus (balsas, gitaros) ir Grupės muzikantų – Pauliaus Vaicekausko (smuikas), Haroldo Liumparo (elektrinė gitara), Tomo Usovo (klavišiniai, pritariamasis vokalas), Luko Norkūno (bosinė gitara, pritariamasis vokalas) ir Martyno Nugaro (mušamieji) galima išgirsti tokius kviestinius svečius, kaip multiinstrumentalistas Saulius Petreikis (pučiamieji), grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas, „Žalvarinio“ įkūrėjas Robertas Semeniukas (elektrinė gitara), dainų autorė ir atlikėja Bjelle (balsas), „Arbatos“ narys Sigitas Lobė (akordeonas), ir pritariamuosius balsus įrašę Girmantė Vaitkutė, Benas Malakauskas ir Gintaras Baltrušaitis.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Spiečius

Saulius Spindi

Saulius Spindi buvo unikalus. Reikia suprasti, kad Lietuvoje gausu įvairiausių formų ir krypčių muzikos flirto su liaudies dainomis. Tad sukurti kažką išties išskirtinio tokiame kontekste – sudėtinga. Meistriškų Sauliaus aranžuočių ir kūrybinio jautrumo, muzikinės pajautos dėka jam pavyko muzika, dainos, kurios yra tiek pat archajiškos, kiek ir šiuolaikiškos.

10.00 € Plačiau