Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes

3.00 €

Aprašymas:

Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki poezijai būdingas savitas santykis su tradicija (ypač metafizine baroko poezija)...

Leidėjas: Slinktys
Išleidimo metai: 2020
Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
Knygos puslapių skaičius: 36
ISBN: 9786098286021

Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki (g. 1962) – lenkų poetas, publicistas. Liublino M. Skłodowskos-Curie universitete baigė lenkų kalbos ir literatūros studijas, gyvena Varšuvoje. Vienuolikos poezijos rinkinių ir vieno straipsnių rinkinio autorius. Du jo eilėraščių rinkiniai apdovanoti
prestižine Gdynės literatūros premija – „Lenkijos šeimų istorija“ (Dzieje rodzin polskich, 2006) ir „Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes“ (Piosenka o zależnościach i uzależnieniach, 2009), pastarasis – ir „Nikės“ literatūros premija.  

Meistriška forma pateikiami drastiški motyvai – ligos, mirties, seksualumo, kasdienio gyvenimo, virtuoziškai žaidžiama žodžių semantika. Eilėraščiai jungiami į ciklus, numeruojami, keliuose eilėraščiuose iš eilės kartojami tie patys motyvai ir net ištisos eilutės. Garsėja itin savitu viešu eilėraščių skaitymu.

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Puikus naujas pasaulis

Aldous Huxley

Vieno įtakingiausių anglų rašytojų sukurta futuristinė antiutopija „Puikus naujas pasaulis“ pirmą kartą buvo išspausdinta 1932 metais, tačiau iki šiol stebina pranašiškomis autoriaus įžvalgomis ir sukrečiančiais panašumais į dabarties visuomenę. Knygoje „Puikus naujas pasaulis“ sukurta tobula visuomenė, kurioje nėra nelaimingų, kenčiančių žmonių. Galbūt viskas iš tiesų būtų tobula, tačiau čia nebeliko ir žmogiško ryšio – vaikai neturi mamų ir tėvų, žmonės kuriami juos klonuojant, o istorija ir praeitis pamiršta ir laikoma visiškai nereikalinga.

10.20 € Plačiau