• A
  • A
  • A

Kiaukuto nešėja

8.00 €

Aprašymas:

Neringos Dangvydės poezija papildo lietuvių literatūros lauką savita ir itin išskirtine pasaulėjauta, kurioje susipina žmogiškosios būties tragizmas ir išmintis, mistinis grožis ir emocinis trapumas, skaudi patirtis ir artumo geismas, subtili erotika ir giluminė seserystė, dermė tarp stebuklinių pasakų elementų ir realybės.

Kūryboje nagrinėjama moters tapatybė, jos ryšys su kalba, gamtiškumu, dvasine laisve; moters meilė moteriai iškyla kaip natūralus, harmoningas, jusliškas būvis, neatsiejamas nei nuo absoliučios pilnatvės, nei nuo dreskiančio skausmo patirties. Pasaulio netvarumas, o sykiu – patirties universalumas – perteikiami gausiomis intertekstinėmis nuorodomis: antikiniai motyvai siejami su Biblija, pasakų klodai – su universaliais archetipais.

Leidėjas: Kamonada
Sudarytojas: Karolis Baublys
Dailininkė: Greta Ambrazaitė
Leidimo metai: 2021
Puslapių skaičius: 64
Formatas: 18x18, kieti viršeliai
ISBN: 9786098011828

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Lėtoji

Vytautas Stulpinas

Knygoje „Lėtoji“ – naujausi poeto Vytauto Stulpino eilėraščiai, sukurti pastaraisiais metais, taip pat didžiuma trilogijos „Pavėsiai“, „Tolymės“, „Vakarijos“ kūrinių: juos autorius kruopščiai atrinko, redagavo, papildė neseniai parašytais.

12.00 € Plačiau