• A
  • A
  • A

Maratonas

3.00 €

Aprašymas:

Pirmojoje A. Žekevičiaus eilėraščių knygoje „Maratonas” šiuolaikinio žmogaus požiūris į pasaulį, supančią aplinką, tarpusavio santykius išsakomas rupiomis poetinėmis eilėmis.

Tradicinės vertybės apmąstomos kontroversiškai, stebina netikėti požiūrio rakursai ir poezijos daiktiškumas. Kai kur priartėjama net prie prozinio pasakojimo. Poezijai būdingas savitas „antilyrinis“ santykis su aprašoma erdve ir laiku. Eilėraščio tematika skatina diskutuoti, mąstyti, oponuoti. Žekevičiaus poezija išsiskiria iš jo bendraamžių poetų kūrybos savo racionaliąja puse. Eilėraštis jam gyvenimo ir visuomenės reiškinių analizės įrankis. Todėl jo poezijos kalba abstrakti, bet kartu ir daiktiška, poetas švelnia ironija ir saviironija stengiasi išlaikyti distanciją. Poeto knyga turi įdomią ir griežtą struktūrą (žr. pavadinimą), ji įvairialypė, atspindi poeto evoliuciją, jo gyvenimo patirtį, interesų ratą. Autoriaus kalba lanksti, dinamiška, žodynas platus, tarptautiniai žodžiai, citatos, kultūrinės nuorodos puikiai dera tarpusavyje.

Dailininkė: Inga Staugaitė
Leidėjas: Slinktys
Išleidimo metai: 2019
Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
Knygos puslapių skaičius: 80
ISBN: 9786099590844

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos

Gytis Ambrazevičius ir Grupė

„Ačiū už aguonas, bet norėčiau duonos“ – jau trečiasis Gyčio Ambrazevičiaus ir Grupės albumas. Albumas iš ankstesnių atlikėjo darbų išsiskiria nuotaikingumu, žaismingumu ir optimizmu.

10.00 € Plačiau