Kompaktinės plokštelės

Saulius Spindi. Spiečius

Saulius Spindi buvo unikalus. Reikia suprasti, kad Lietuvoje gausu įvairiausių formų ir krypčių muzikos flirto su liaudies dainomis. Tad sukurti kažką išties išskirtinio tokiame kontekste – sudėtinga. Meistriškų Sauliaus aranžuočių ir kūrybinio jautrumo, muzikinės pajautos dėka jam pavyko muzika, dainos, kurios yra tiek pat archajiškos, kiek ir šiuolaikiškos.

Debesėlių pily. Dainos vaikams

Kompaktinėje plošktelėje „Debesėlių pily” – vienuolika jaunų Lietuvos bardžių Gintarės Bauerytės, Gedvilės Bendaravičiūtės, Ulos Beliukevičiūtės, Viktorijos Pranaitytės, Živilės Mackevičiūtės ir Emilijos Statinaitės dainų, sukurtų pagal šiuolaikinių lietuvių poetų Daivos Čepauskaitės, Violetos Palčinskaitės, Jono Liniausko, Ramutės Skučaitės, Mariaus Marcinkevičiaus naujausius eilėraščius vaikams.

Gytis Ambrazevičius ir grupė. Kur toliau?

Šis albumas – naujas etapas grupės kelyje. Jame galima išgirsti dar platesnę žanrų, instrumentų ir temų įvairovę. Skirtingai nuo debiutinio, kuris buvo pilnai akustinis, šiame albume organiškai pereinama prie „elektrinio“ skambesio – būgnai, elektrinės gitaros, vargonėliai, pučiamųjų sekcija.

Gytis Ambrazevičius ir grupė. Mano miestas

Dainų tekstuose atsispindi tiek paties atlikėjo asmeniniai, į Vilnių „išmesto“ ir ilgainiui su juo suaugusio jauno žmogaus išgyvenimai, tiek bendra šio miesto dvasia, poetiškai pateikiant kasdienius ir nekasdieniškus urbanistinius koliažus. Dainose aktualizuojama šimtmečius siekianti Vilniaus istorija, apdainuojamos realios asmenybės (nuo kunigaikščio Gedimino iki kunigaikščio Vildaugo) ar mitinės būtybės (pvz. Vilniaus baziliskas ir pan.).
 

Siūlome įsigyti:

Holokaustą patyrusių asmenų tapatumo išgyvenimas

Ruth Reches

Knyga parengta daktaro disertacijos pagrindu. Joje nagrinėjama, kaip Holokausto sukelta trauma skatino keistis išgyvenusiųjų tapatumą karo metu, ir kokios yra ilgalaikės Holokausto pasekmės tapatumui.

9.00 € Plačiau