Kompaktinės plokštelės

Spiečius

Saulius Spindi

Saulius Spindi buvo unikalus. Reikia suprasti, kad Lietuvoje gausu įvairiausių formų ir krypčių muzikos flirto su liaudies dainomis. Tad sukurti kažką išties išskirtinio tokiame kontekste – sudėtinga. Meistriškų Sauliaus aranžuočių ir kūrybinio jautrumo, muzikinės pajautos dėka jam pavyko muzika, dainos, kurios yra tiek pat archajiškos, kiek ir šiuolaikiškos.

10.00 € Plačiau

Girałė

Saulius Spindi

Antrajame Sauliaus Spindi albume „Girałė“ girdisi tik kelios simbolinės legendinio dainininko citatos, tik kai kur įpinti elektroniniai garsai, o visa kita – akustiniais instrumentais ir balsais atliekama improvizacinė folklorinė muzika.

10.00 € Plačiau

Vai tu girala

Saulius Spindi, Petras Zalanskas

Folkloro dainininkas, pasakotojas ir tautosakos pateikėjas Petras Zalanskas visą gyvenimą praleido Mardasavo kaime (Varėnos r.). Jis padainavo per 300 dainų, pasekė 150 pasakų ir sakmių, paliko apie 50 smulkiosios tautosakos kūrinių. TV filmuose ir knygoje įamžinto dzūko balsas išliko įrašuose, kuriuos pasiėmęs kūrėjas Saulius Spindi ryžosi įdomiam eksperimentui.

8.00 € Plačiau

Kur toliau?

Gytis Ambrazevičius ir grupė

Šis albumas – naujas etapas grupės kelyje. Jame galima išgirsti dar platesnę žanrų, instrumentų ir temų įvairovę.

8.00 € Plačiau

Dzimnas sapnas. Lietuvių liaudies baladės

Folkloro ansamblis „Vilniaus dzūkuliai“

Folkloro kolektyvo „Vilniaus dzūkuliai“ kompaktinėje plokštelėje „Dzimnas sapnas“ – ne senovinės lietuvių liaudies dainos, kaip dažniausiai būna įprasta folkloro ansamblių repertuaruose, o itin retai scenoje atliekamos kito lietuvių liaudies žanro kūrinius – baladės.

7.00 € Plačiau

Debesėlių pily. Dainos vaikams

Gintarė Bauerytė, Gedvilė Bendaravičiūtė, Ula Beliukevičiūtė, Viktorija Pranaitytė, Živilė Mackevičiūtė ir Emilija Statinaitė

Per muzikos ir poezijos susipynimą jaunosios dainų kūrėjos nori bendrauti su vaikais, skatina juos pačius kurti ir, žinoma, domėtis gyvenamu laiku ir aplinkoje vykstančiais kūrybiniais procesais.

7.00 € Plačiau

Pabėgimas iš Trepsės namų

Dainos iš muzikinio spektaklio

8.00 € Plačiau

Tarakonas iš vaikystės

Ainis ir Gediminas Storpirščiai

8.00 € Plačiau

Muzikiniai monologai

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis

10.00 € Plačiau

Autentiškai gilus

Zala

Andrius Zalieska-Zala – roko grupės „Arbata” lyderis. Per 20 aktyvios kūrybos metų su grupe išleido 6 studijinius albumus, rinktinių dainų plokštelę. Taip pat aktyviai kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus.

10.00 € Plačiau

Domantas Razauskas Saulius Petreikis ir styginių kvartetas

Domantas Razauskas Saulius Petreikis ir styginių kvartetas

1. Jei tavęs nebūtų 2. Akys 3. Burtininke 4. Sūnūs ir dukterys 5. Kvapas 6. Lietaus kambarys 7. Tu – voras 8. Ne tau 9. Tiems, kurie kely 10. Žvilgsnis pro langą.

10.00 € Plačiau

Liekantiems būti

Vladas Bagdonas

10.00 € Plačiau

Šviesa lunguos

Andrijauskų TRIO

10.00 € Plačiau

Ateina Dievas

Andrius Kulikauskas

01 – Anapus Nemuno 02 – Pasikeitimai 03 – Mano Piešinys 04 – Prisimenant Karuselę 05 – Žiemos Pasaka 06 – Onžūla Svadėnėms 07 – Senam Sode 08 – Neužrašyta Daina 09 – Vakaro Melancholija 10 – Avelė Iš Mano Lovelės 11 – Viena Meilės Rauda 12 – Atsisveikinimas 13 – Bus Aukštas Dangus 14 – Langų Šviesa 15 – Vyturys 16 – Girtas Angelas 17 – Aitvaras 18 – Ateina Dievas

10.00 € Plačiau

Kelio pradžia

Saulius Mykolaitis

1. Čia kelio pradžia. 2. Sugrįžau pas tave. 3. Gerai, kad niekas. 4. Ankstų rytą. 5. Žiogo dainelė. 6. Tave mačiau. 7. Netikra moneta. 8. Kai nėr tavęs. 9. Aš vaikštau be tavęs. 10. Nežiūrėk, nežibėk. 11. Nežinia.

8.00 € Plačiau

Medžio degimas

Vladas Bagdonas

1. Tėvynė 2. Mano senai mokyklai 3. Kielelė 4. Sapnas apie motiną 5. Vienišas jo kapas 6. Palaimink, mama 7. Girgždantis sniegas 8. Paklydusi akimirka 9. Partizanų būrys 10. Tylėk, širdie 11. Baltas lino gyvenimas (su Kristina Kazlauskaite) 12. Vaikystės šviesa 13. Medžio degimas

10.00 € Plačiau

Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“

Kostas Smoriginas ir Vytauto Lukočiaus „Vilniaus Sinfonietta“

12.00 € Plačiau

Bardų dainų rinkinys

Bardų dainų rinkinys

10.00 € Plačiau

Skrenda gulbės

Marijus Šnaras

8.00 € Plačiau

Siūlome įsigyti:

Gervė smėlynuose

Nika Piperita

Romanas apie moterį, mintimis grįžtančią į vaikystę, jaunystę, tačiau nepaleidžiančios vairo ir iš dabarties kelio. Tai – jautrus, nuoširdus, vietomis graudus kūrinys, kuris skaitytoją patrauks savo lėtu, tačiau abejingumo nepaliekančiu kalbėjimu. Romanas ne vienadienis, prie jo skaitytojas turėtų karts nuo karto grįžti, iš naujo paskaityti. Ir tikrai yra dėl ko...

9.00 € Plačiau