„Bazilisko ambasados“ serijos čiabukai – tarp geriausių 2020 m. verstinių knygų

Šiandien Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga paskelbė ilgąjį geriausių 2020 m. verstinių šiuolaikinės grožinės literatūros knygų sąrašą, kuriame – „Bazilisko ambasados“ čiabukų serija!

2020 m. šioje serijoje pasirodė trys asociacijos „Slinktys“ išleistos užsienio poetų knygelės:
° Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes, sudarė Greta Ambrazaitė, iš lenkų kalbos vertė Vytas Dekšnys (Bazilisko ambasada, Nr. 5).
° Triin Paja, Naktis tamsi kaip plaukai seserų, sudarė ir iš estų bei anglų kalbų vertė Agnė Bernotaitė-Jakubčionienė (Bazilisko ambasada, Nr. 6).
° Kerry Shawn Keys, Fetišas, sudarė ir iš anglų kalbos vertė Dominykas Norkūnas (Bazilisko ambasada, Nr. 7).

Paskutiniuosius 2020 m. čiabukų egzempliorius vis dar galima įsigyti slinktys.lt elektroninėje parduotuvėje, taip pat – knygos.lt, patogupirkti.lt, knygyne „Eureka“ ir Facebookˈo paskyroje „Bazilisko ambasada“.

LLVS ekspertų komisijoje šiemet dalyvavo ir ilgąjį sąrašą sudarė literatūrologas prof. dr. Vytautas Bikulčius, literatūros apžvalgininkas Ramūnas Gerbutavičius, literatūrologė doc. dr. Audinga Peluritytė-Tikuišienė ir literatūrologė dr. Dalia Zabielaitė.

Visas 2020 m. ilgasis geriausių verstinių knygų sąrašas: https://bit.ly/2RnAE3n

Čiabukus galite įsigyti slinktys.lt elektroninėje parduotuvėje:
Eugeniusz Tkaczyszyn-Dycki, Dainelė apie sąryšius ir priklausomybes
Triin Paja, Naktis tamsi kaip plaukai seserų
Kerry Shawn Keys, Fetišas

Siūlome įsigyti:

Apleistosios pilies paslaptis

Kristina Ohlsson

Švedų autorė Kristina Ohlsson jauniesiems skaitytojams jau pažįstama iš „Monstrų trilogijos“. Šį kartą ji 8-12 metų amžiaus vaikus kviečia į šiurpuliukų pilną istoriją. Knygoje „Apleistosios pilies paslaptis“, kartu su pagrindiniais veikėjais Ele ir Valteriu, vaikai narstys salos paslaptis ir bandys nusikratyti akmeninės pilies burtų. Audrų saloje Elė ir Valteris atsidūrė ne savo noru. Vaikai čia turės leisti dienas, kol sulauks savo tėvų, o tai gali užtrukti labai ilgai. Vieta, kur jie siunčiami, turėtų būti idiliška ir tinkama augti vaikams, tačiau ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pradžių.

8.90 € Plačiau