• A
  • A
  • A

Gvidui Latakui – pusšimtis!

2022-06-01

Kalendorinė vasara prasideda gražiomis sukaktimis. Šiandien GVIDAS LATAKAS – poetas ir dailininkas, meno dirbinių ir žodžio juvelyras beigi įvairių iniciatyvų sumanytojas, o nuo šių metų ir mūsų autorius – švenčia savo simbolinę brandos apraišką.

Sveikiname Gvidą su jaukiuoju penkiasdešimtmečiu ir linkime daug gražių kūrybinių sapnų, klajonių ir vedžionių po meno, o taip pat ir žmonijos pasaulį.

Birželio 4 d. 13 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune vyks G. Latako parodos „Apie salas“ atidarymas ir poezijos knygos „Salos“ sutiktuvės. Puiki proga susitikti!

Petro Vaičiulio nuotraukoje – Gvidas Latakas tarp bendraminčių šiemetinėse Zikarinėse Kaune, Juozo Zikaro name-muziejuje

„Slinkčių“ informacija

Siūlome įsigyti:

Šokantis mistralis

Sudarytojas Dainius Gintalas

Šiuolaikinė prancūzų poezija pasižymi nepaprasta įvairove ir, nors populiariausias žanras tarp skaitytojų yra romanas, tikrai turi savo vietą prancūzų literatūros pasaulyje, net jei knygynų lentynose poezijos rinkiniai ir yra kiek nustumti į pašalį. Šiandien poezija tam, kad būtų išgirsta ir perskaityta, renkasi šiuolaikines komunikacijos priemones (knygų muges, interneto svetaines, blogus, slemą ir t. t.).

12.00 € Plačiau