• A
  • A
  • A

Gvidui Latakui – pusšimtis!

2022-06-01

Kalendorinė vasara prasideda gražiomis sukaktimis. Šiandien GVIDAS LATAKAS – poetas ir dailininkas, meno dirbinių ir žodžio juvelyras beigi įvairių iniciatyvų sumanytojas, o nuo šių metų ir mūsų autorius – švenčia savo simbolinę brandos apraišką.

Sveikiname Gvidą su jaukiuoju penkiasdešimtmečiu ir linkime daug gražių kūrybinių sapnų, klajonių ir vedžionių po meno, o taip pat ir žmonijos pasaulį.

Birželio 4 d. 13 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune vyks G. Latako parodos „Apie salas“ atidarymas ir poezijos knygos „Salos“ sutiktuvės. Puiki proga susitikti!

Petro Vaičiulio nuotraukoje – Gvidas Latakas tarp bendraminčių šiemetinėse Zikarinėse Kaune, Juozo Zikaro name-muziejuje

„Slinkčių“ informacija

Siūlome įsigyti:

Vidaus tvarkos taisyklės

Kārlis Vērdiņš

Kārlis Vērdiņš (Karlis Vėrdinis) – daugiabriaunė asmenybė. Poetas, įvairių premijų laureatas, įtakingas kritikas, autoritetingas poezijos redaktorius, įdomus mokslininkas (literatūrologas ir kultūrologas), mokslų daktaras, pasirenkantis netikėtas, mažai tyrinėtas temas, produktyvus poezijos vertėjas iš anglų ir rusų kalbų, knygų vaikams autorius. Dėl tokių aprėpčių ir įtakos literatūros pasaulyje jį būtų galima lyginti su Imantu Ziedoniu (nors pačiam Vērdiņiui vargu ar patiktų toks palyginimas).

11.00 € Plačiau