• A
  • A
  • A

Valdui Daškevičiui – Salomėjos Nėries literatūrinė premija

2022-05-20

Gegužės 19 pavakarę, poetui Valdui Daškevičiui už eilėraščių rinktinę „Visas likęs laikas” (išleido SLINKTYS) Vilkaviškio kultūros centre įteikta Salomėjos Nėries vardo literatūrinė premija.

Salomėjos Nėries premija – vienas seniausių apdovanojimų, teikiamų per „Poezijos pavasario” festivalį. 1972 metais įsteigta Vilkaviškio rajono S. Nėries kolūkio, buvo teikiama iki 1993 metų, o 2002-aisiais vėl atgaivinta (dabar ją teikia Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija).

SVEIKINAME POETĄ V. DAŠKEVIČIŲ IR LINKIME JAM DAR DAUG KŪRYBINIŲ NUŠVITIMŲ.

Roberto Šūmakario nuotraukos

Siūlome įsigyti:

Salos

Gvidas Latakas

Naujoji Gvido Latako eilėraščių knyga „Salos“ išsiskiria subtiliu žaismingumu, netikėtomis eilėraščių pabaigomis ir vis sušmėžuojančia ironija. Eilėraščiai sąmoningai nenudailinami iki lyrikos posmų, nevengiama šiurkštesnių, bendrinėje kalboje nevartojamų senoviškų žodžių, taip išplečiant ne tik žodyną, bet ir pasaulėvaizdį. Iš eilėraščio į eilėraštį keliauja mitiniai ir istoriniai veikėjai, vis dažniau – pasakų personažai. Įdomus poezijoje atsiskleidžiąs momentas – santykis su dailininkais ir rašytojais, kadaise kūrusiais ir kuriančiais dabar

10.00 € Plačiau