• A
  • A
  • A

Pasakaitė eilėmis apie mamą su trimis sūnumis

6.00 €

Aprašymas:

Smagiai sueiliuota ir žaismingai parašyta pasakėlė pasakoja apie mamą ir tris sūnus – Tinginį, Ėdrūną bei Dūdžių. Brolių ir mamos likimas nėra pats geriausias – jie glaudžiasi mažoje trobelytėje ir gyvena vargingai. O ką jau kalbėti apie didesnes ir mažesnes brolių ydas: vienas, akivaizdu, tinginys, kitas valgo be saiko, o trečiam didžiausias malonumas – pūsti dūdą ir triukšmauti.

Lemtis kiekvienam skiria išbandymą (juk taip ir turi būti pasakoje) – broliai ir mama turės įveikti sunkią kelionę, užkopti į neįveikiamą kalną pas šykštuolį dėdę su varno snapu ir paukštvanagėlio nagais, nešti ant pečių nepakeliamą naštą ir išmokti to, ko niekados nedarė.

Tik įveikę vingiuotus pasakėlės kelius sužinosite: ar nusipelnęs sulauks bausmės? Ar drąsiausiems bus atlyginta už pastangas?
 

Kita informacija:

Pristatymas:

2-3 d.d.

Pristatymo būdai:

Atsiskaitymo būdai:

Siūlome įsigyti:

Chronos ir Kairos

Valdas Aušra

Valdo Aušros eilėraščių knygoje „Chronos ir Kairos” eilėraščiuose juntamas žmogaus – artimo ir tolimo – artumas, jo šiluma ir kvėpavimas. Šventą būties metą užduodama daug klausimų sau, į jų sūkurį įtraukiamas skaitytojas. Dievo akivaizdoje bandoma įminti būties slėpinius, iš naujo atrasti gyvenimo prasmę chronos ir kairos jungtyje. Patirtys kristalizuojasi dienoje, susikaupime, apmąstyme. Iš pačių sielos gelmių išspinduliuoja meilė.

10.00 € Plačiau