Valdo Daškevičiaus knygos „Visas likęs laikas“ pristatymo akimirkos Kėdainiuose.

Praėjusį penktadienį, spalio 22 dieną, įvyko naujos Valdo Daškevičiaus knygos „Visas likęs laikas“ pristatymas Kėdainių rajono Akademijos gimnazijoje bei Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje. Jubiliejaus proga išleistos knygos pristatyme Valdą Daškevičių sveikino artimi bičiuliai ir draugai, taip pat progos pasveikinti su jubiliejumi nepraleido ir Kėdainių miesto meras Valentinas Tamulis.

Spalio 22 dieną, savo tėviškėje Kėdainių krašte įvyko poeto Valdo Daškevičiaus jubiliejiniai susitikimai ir poezijos rinktinės „Visas likęs laikas“ pristatymas. Susitikimas vyko Akademijos gimnazijoje bei Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje. Poetą sveikino artimi bičiuliai ir draugai, taip pat progos pasveikinti su jubiliejumi nepraleido ir Kėdainių miesto meras Valentinas Tamulis. Abiejuose renginiuose dalyvavo poeto giminaitis Audrius Žalakevičius, klasiokė, Kėdainių M. Daukšos bibliotekos renginių organizatorė Laimutė Žilytė, „Slinkčių” vadovas Juozas Žitkauskas.

Lapkričo 10 d. 17 val. poetas susitiks su Šėtos bibliotekos skaitytojais, o lapkričio 12 d. – V. Daškevičiaus jubiliejinis vakaras Vilniuje Rašytojų klube.

Rinktinės „Visas likes laikas” leidybą iš dallies finansavo asociacija LATGA ir Kėdainių r. savivaldybės administracija.

V. Daškevičių kalbiną Kėdainių televizija: https://www.facebook.com/watch/?v=415615290068386

Nuotraukos Roko Bagočiūno

Siūlome įsigyti:

Būsenos

Juozas Šikšnelis

Naujoji Juozo Šikšnelio knyga „Būsenos" – tai apsakymų, novelių ir esė rinktinė. Pasakojimo branduolį dažniausiai sudaro niekuo neišsiskiriančio „mažo" žmogaus kasdienybės realijos, kuriose slypi žmogaus būties prasmės įžvalgos. Šiuose trumpo žanro kūriniuose žaižaruoja autoriui būdinga ironija ir saviironija.

7.10 € Plačiau