Pristatymo sąlygos ir kaina. Grąžinimas

Pristatymas

Prekių pristatymas nemokamas, perkant už 50€ ir daugiau.
Perkant už mažesnę nei 50€ sumą taikomas nuo 2,5€ pristatymo mokestis.
Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogų pristatymo būdą. Prekes Jums galime pristatyti į namus arba jas galite atsiimti viename iš Omniva, LP Express, DPD Pickup siuntų pristatymo punktų.
Užsakymai pristatomi per 2-3 darbo dienas Lietuvoje ir iki 20 darbo dienų kitose Europos sąjungos valstybėse.

Grąžinimas

Visoms parduodamoms knygoms ir CD taikoma tiekėjo garantija. Jeigu gaunate nekokybišką prekę, galite mums gražinti ją iš karto arba vėliau. Apie gautą nekokybišką prekę informuokite mus el. pašto adresu: asociacija.slinktys@gmail.com. Mes su Jumis susisieksime ir sutarsime dėl laiko, kada galėsime pristatyti tokią pačią kokybišką prekę ir susigrąžinti nekokybiška prekę. Ant prekių įpakavimo aiškiai užrašykite "Nekokybiškos prekės" ir Jūsų (kaip siuntėjo) bei mūsų (kaip gavėjo) adresą: SLINKTYS, P. Vileišio g. 27-4, Vilnius, 10205.
Už nekokybiškos prekės pristatymą ir grąžinimą mokame mes. Tuo atveju, jei nekokybiškos prekės negalėsime pakeisti į tokią pačią kokybišką, pasiūlysime kitą tiek pat kainuojančią prekę arba grąžinsime pinigus už nekokybišką prekę.

Jūs galite grąžinti mūsų el. praduotuvėje pirktas prekes per 14 dienų nuo užsakymo gavimo. Prieš grąžindami prekes, informuokite mus apie tai el. pašto adresu: asociacija.slintys@gmail.com. Ant grąžinamų prekių įpakavimo užrašykite "Grąžinimas" ir išsiųskite mums adresu: SLINKTYS, P. Vileišio g. 27-4, Vilnius, 10205.
Garantuojame sumokėtos sumos grąžinimą, tačiau prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Už prekių grąžinimą mums taip pat mokate Jūs.

Siūlome įsigyti:

Kafkos draugas

Miro Gavran

„Kafkos draugas“ (2011) yra savitos struktūros romanas, sudarytas iš 75 trumpesnių ir ilgesnių fragmentų, kurie susideda į savotišką sudėtingo F. Kafkos gyvenimo, pakilimų ir nuopuolių mozaiką. Su stipriu emociniu užtaisu aprašoma dviejų rašytojų – Franco Kafkos ir Makso Brodo – draugystė, erotika nuspalvinti ryšiai su lemiamos reikšmės jų gyvenimui turėjusiomis moterimis. Autorius nepaprastai autentiškai, su nostalgijos gaidele vaizduoja pirmuosius XX a. dešimtmečius ir intelektualų gyvenimą Vidurio Europoje, kokios jau seniai nebėra.

7.60 € Plačiau